Skip to content
pgif

Ваше е да се грижите за вашата работа, а оставете на професионалците да се погрижат за техничкиот аспект!


Ако земеме пример од еден наш клиент кој пред изнајмувањето принтери користеше сопствен принтер со компатибилни тонери од 500 +ддв кои произведуваат 1200 страни (но ретко кога е и тоа така) тоа би значело дека една страна го чини 0,42 +ддв...
Со изнајмувањето принтер под Canon нашиот клиент истото го добива за 0,40 +ддв, без да му ја мисли за дали би имал дефект со тонерот или принтерот во текот на работата.

Canon i-SENSYS LBP220dw

Canon i-SENSYS LBP223dw
Со брзина на печатење до 33 A4 листа во минута, LBP223dw е вистински засилувач на производството.


ЛЦД-дисплеј и безжична конекција го прават модерен придружник на секој мал и среден бизнис.

i-SENSYS-MF443dw

Canon i-SENSYS MF443dw
Со голем екран на допир во боја, поврзување на мобилен телефон и брзина на печатење до 38 страни во минута, овој компактен мултифункционален црно-бел ласерски печатач е идеален за помали канцеларии со големи оптоварувања.

PIMXA G1411

Canon PIXMA G1411
Печатач со еднократна функција со висок принос - совршен за создавање зачудувачки отпечатоци на документи и фотографии со висок квалитет и ниска цена дома или во канцеларија.

pixma-g3410

Canon PIXMA G3411
Компактен сè-во-едно уред со Wi-Fi што се дополнува со мастило за голема потрошувачка, за економично домашно или деловно печатење од паметни уреди и од услугата Cloud.

previous arrow
next arrow
Slider
Нови и користени принтери и скенери

Разни видови нови принтери за да ги задоволат сите Ваши канцелариски потреби, како и користени принтери и скенери, со гаранција и гарантиран број на испринтани страни!

Изнајмување принтери и скенери

Придобивките од услугата за печатење под Canon :
– Ослободете ги вработените, оставете професионалци да се погрижат за вашите принтери
– Заштедете и дозволете ни да пронајдеме трошковно-ефективно решение.
– Спречете упад во податоците – Ја ревидираме Вашата услуга за да ги идентификуваме безбедносните слабости.
– Намалете го Вашиот јаглероден отпечаток – Оптимизирањето на технологијата ги намалува потрошувачката на отпад, енергија и хартија.

Сервис на принтери, скенери и техничка поддршка

Професионален сервис на принтери и скенери.

Tехничка поддршка и решавање на проблеми на лице место или преку интернет, како и опремување на канцеларии и поставување и сетирање мрежни принтери.

mk_MKMK
Кошничка
There are no products in the cart!
0
X